Relais Givrés
De Relais Givrés
Opzet van de Relais Givrés
Rankings en categorieën
Parcours
Aflossingszone
Bevoorrading
Rugnummers en geschenkenzak
Ploegfoto
Medische hulp
Reglement
De Relais Frappés
De Mini-Relais Givrés
Opzet van de Mini RG
Parcours
Aflossingszone
Bevoorrading
Rugnummers en geschenkenzak
Ploegfoto
Medische hulp
Reglement
De Kids Givrés
Algemene informatie
Programma
Wegbeschrijving
Parking
Kleedkamers
Toilet
Plattegrond
Inschrijvingen
Hoe zich inschrijven ?
Inschrijvingen
Betalen
De inschrijving wijzigen
Annulering
Contact
Neem contact
Algemene informaties
Verloren voorwerpen
Ons helpen
Uw mening
De "Lendemains De La Veille"
Onze vrienden, onze partners
Media
Photos 2023
Photos 2020
Photos 2019
Photos 2018
Foto's
Filmpjes
Presse
Sorry, but Javascript is not enabled in your browser!
Les Relais Givrés
Home
Zich inschrijven
Inschrijvingslijst
Uitslagen
Photos
Newsletter
Ons helpen
Rangschikking LIVE
Home
Categorie rangschikking
Rangschikking per categorie
Filter:
Editie:
2024
2023
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
Jogging club
Triatlon club
Bedrijf
School
Andere
Mini-Relais Givrés
Rangschikking per categorie
Naam van de ploeg
Totale tijd
Gemiddelde snelheid
1
TRAINING 7 - A
2h47m05s
15.60 km/h
2
CEPAL Zaïna
2h58m17s
14.62 km/h
3
RCB 1
2h58m45s
14.58 km/h
4
U5
3h00m38s
14.43 km/h
5
SPORTIVAMENTE BRUXELLES - TEAM 1
3h00m47s
14.42 km/h
6
TRAINING 7 - B
3h01m23s
14.37 km/h
7
BAV_1
3h07m26s
13.91 km/h
8
OEH distance runners
3h07m51s
13.88 km/h
9
VERTIGO KANGOUROU
3h07m56s
13.87 km/h
10
CEPAL Angel
3h12m04s
13.57 km/h
11
Kuristo D
3h14m01s
13.44 km/h
12
RCB 2
3h14m44s
13.39 km/h
13
Stoffio ''Cyclopes allumées''
3h15m25s
13.34 km/h
14
CEPAL Daphné
3h21m58s
12.91 km/h
15
JOGGANS "TURBO"
3h22m38s
12.87 km/h
16
Kapucienenlopers
3h22m44s
12.86 km/h
17
Patja de arjo
3h23m05s
12.84 km/h
18
SPORTIVAMENTE BRUXELLES - TEAM 2
3h25m08s
12.71 km/h
19
HOOIBERGLOPERS
3h27m26s
12.57 km/h
20
RONVAU SAINTE AGNÈS
3h27m27s
12.57 km/h
21
Kuristo B
3h27m43s
12.55 km/h
22
ENJAMBEE NOIRE
3h33m38s
12.20 km/h
23
Kuristo A
3h34m02s
12.18 km/h
24
l'ETEtons
3h34m27s
12.16 km/h
25
Hérinnes
3h34m54s
12.13 km/h
26
CEPAL Sandra
3h36m59s
12.01 km/h
27
Leeuwerik Jeugd
3h38m53s
11.91 km/h
28
VERTIGO LEOPARD
3h38m57s
11.91 km/h
29
Kuristo G
3h39m22s
11.88 km/h
30
De Boterhammen
3h40m14s
11.84 km/h
31
MYSTERE ANJOU
3h40m16s
11.84 km/h
32
CEPAL Myriam
3h40m19s
11.83 km/h
33
RCB 3
3h41m19s
11.78 km/h
34
BAV_2
3h42m11s
11.73 km/h
35
RIAAC 1
3h43m15s
11.68 km/h
36
RONVAU SAINTE FRANCOISE
3h43m53s
11.64 km/h
37
JOGGANS SUPER
3h45m49s
11.54 km/h
38
MYSTERE BUCHET
3h46m06s
11.53 km/h
39
Meelopers Meise 1
3h46m16s
11.52 km/h
40
Je cours à Incourt 1
3h46m23s
11.52 km/h
41
MYSTERE YETI
3h48m02s
11.43 km/h
42
RESC 1
3h48m41s
11.40 km/h
43
JCPMF MC SAINT-MICHEL 1
3h48m42s
11.40 km/h
44
CEPAL Ewa
3h49m01s
11.38 km/h
45
RCB 4
3h49m07s
11.38 km/h
46
RCNamur1
3h49m30s
11.36 km/h
47
RONVAU SAINTE SUZELLE
3h51m32s
11.26 km/h
48
Beat Route Runners
3h52m45s
11.20 km/h
49
RIAAC 2
3h53m42s
11.16 km/h
50
CEPAL Delphine
3h54m43s
11.11 km/h
51
ENJAMBEE BLANCHE
3h56m53s
11.01 km/h
52
MYSTERE CHATEAU D'EAU
3h58m15s
10.94 km/h
53
RONVAU SAINTE MARYLÈNE
3h58m39s
10.92 km/h
54
BAV_3
3h59m13s
10.90 km/h
55
SPORTIVAMENTE BRUXELLES - TEAM 3
4h00m04s
10.86 km/h
56
Kuristo E
4h00m24s
10.84 km/h
57
MYSTERE GATTI DE GAMONT
4h00m27s
10.84 km/h
58
Je cours à Incourt 3
4h00m29s
10.84 km/h
59
RCB 5
4h01m58s
10.77 km/h
60
JOGGANS"DYNAMIT"
4h02m03s
10.77 km/h
61
Kuristo H
4h02m45s
10.74 km/h
62
SPORTIVAMENTE BRUXELLES - TEAM 4
4h02m53s
10.73 km/h
63
MYSTERE BALKANS
4h05m38s
10.61 km/h
64
ENJAMBEE TURQUOISE
4h07m28s
10.53 km/h
65
Les Coeurs Normands
4h09m58s
10.43 km/h
66
Amicale Para
4h10m17s
10.42 km/h
67
RCNamur2
4h10m23s
10.41 km/h
68
Les Psys de l'ULB
4h12m03s
10.34 km/h
69
Coaching Zone Running Team - Urban Tri Sports 1
4h12m31s
10.32 km/h
70
JCPMF MC SAINT-MICHEL 2
4h14m35s
10.24 km/h
71
Je cours à Incourt 2
4h15m21s
10.21 km/h
72
WATERLOO RUNNERS PHILIPPE
4h16m21s
10.17 km/h
73
SWIFT 1
4h16m57s
10.15 km/h
74
Coaching Zone Running Team - Urban Tri Sports 2
4h17m03s
10.14 km/h
75
WATERLOO RUNNERS EDDY
4h18m11s
10.10 km/h
76
Berlinus Nord
4h19m19s
10.05 km/h
77
NOMAC 1
4h20m04s
10.02 km/h
78
Trois lièvres et deux levrettes
4h20m44s
10.00 km/h
79
JOGGANS TACOT
4h21m55s
9.95 km/h
80
SWIFT Canari
4h23m34s
9.89 km/h
81
JCPMF MC SAINT-MICHEL 4
4h24m10s
9.87 km/h
82
RCB 6
4h24m43s
9.85 km/h
83
l'ETEtards
4h26m56s
9.77 km/h
84
SPORTIVAMENTE BRUXELLES - TEAM 5 LADIES
4h27m25s
9.75 km/h
85
VERTIGO ANTILOPE
4h28m57s
9.69 km/h
86
Joseph's Team 2 - FCHA
4h29m07s
9.69 km/h
87
JCPMF MC SAINT-MICHEL 5
4h30m44s
9.63 km/h
88
IMPRO JOGGANS
4h37m11s
9.41 km/h
89
RONVAU SAINTE ISABELLE
4h37m58s
9.38 km/h
90
l'ETEtes à claques
4h38m12s
9.37 km/h
91
Joseph's Team 1 - FCHA
4h39m17s
9.33 km/h
92
NOMAC 3
4h39m45s
9.32 km/h
93
RCB 7
4h39m50s
9.32 km/h
94
NOMAC 2
4h40m05s
9.31 km/h
95
ETEfesses
4h40m59s
9.28 km/h
96
CSF 3
4h45m06s
9.14 km/h
97
RONVAU SAINTE ANNE-FRANCOISE
4h50m15s
8.98 km/h
98
JCPMF MC SAINT-MICHEL 6
4h51m35s
8.94 km/h
99
JCPMF MC SAINT-MICHEL 3
4h52m14s
8.92 km/h
100
CSF 2
4h55m07s
8.83 km/h
101
CSF 1
4h57m42s
8.76 km/h
102
Kuristo F
4h58m45s
8.73 km/h
103
ENJAMBEE BLEU
5h07m24s
8.48 km/h
104
RCB 8
5h10m06s
8.41 km/h
105
JCPMF MC SAINT-MICHEL 7
5h23m36s
8.06 km/h
106
les givrées de chez givrés
5h25m37s
8.01 km/h
Rangschikking per categorie
Naam van de ploeg
Totale tijd
Gemiddelde snelheid
1
NSTT 1
2h54m58s
14.90 km/h
2
RCBT 1
2h59m11s
14.55 km/h
3
BTC1
3h01m30s
14.36 km/h
4
Tribe 1
3h02m33s
14.28 km/h
5
SpeedX Tri Team
3h02m35s
14.28 km/h
6
Team Hawi 1
3h05m47s
14.03 km/h
7
Bin 1
3h05m55s
14.02 km/h
8
Bin 4
3h09m30s
13.76 km/h
9
RCBT 2
3h10m51s
13.66 km/h
10
Bin 2
3h12m56s
13.51 km/h
11
Bin 3
3h14m17s
13.42 km/h
12
Urban Tri Sports - 1
3h14m51s
13.38 km/h
13
ETC1
3h19m26s
13.07 km/h
14
BTC2
3h20m16s
13.02 km/h
15
Bin 5
3h22m06s
12.90 km/h
16
Team Hawi 2
3h22m13s
12.89 km/h
17
H3O 1
3h23m28s
12.81 km/h
18
RCBT 3
3h26m37s
12.62 km/h
19
Bin 8
3h26m48s
12.61 km/h
20
NSTT 2
3h28m13s
12.52 km/h
21
Bin 7
3h30m46s
12.37 km/h
22
RCBT 4
3h30m57s
12.36 km/h
23
Bin 6
3h37m10s
12.00 km/h
24
RCBT 6
3h38m30s
11.93 km/h
25
BTC3
3h42m35s
11.71 km/h
26
Bin 10
3h44m38s
11.61 km/h
27
Bin 9
3h44m42s
11.60 km/h
28
Bin 11
3h46m22s
11.52 km/h
29
RCBT 5
3h46m26s
11.51 km/h
30
Tribe 2
3h47m00s
11.48 km/h
31
Urban Tri Sports - 2
3h47m33s
11.46 km/h
32
ETC2
3h48m48s
11.39 km/h
33
Endurance team Zaventem 2
3h52m03s
11.23 km/h
34
Tribe 3
3h55m02s
11.09 km/h
35
RCBT 7
3h55m59s
11.05 km/h
36
Bin 12
3h56m59s
11.00 km/h
37
ETC3
4h03m46s
10.69 km/h
38
BTC4
4h03m53s
10.69 km/h
39
Bin 14
4h05m19s
10.63 km/h
40
Bin 13
4h05m25s
10.62 km/h
41
Pa-Tri-Jot A
4h09m30s
10.45 km/h
42
Kuristo C
4h12m16s
10.33 km/h
43
Co and co
4h13m41s
10.28 km/h
44
Pa-Tri-Jot B
4h20m13s
10.02 km/h
45
RCBT 8
4h21m36s
9.97 km/h
46
H3O 2
4h22m53s
9.92 km/h
47
Tribe 4
4h25m11s
9.83 km/h
48
Endurance team Zaventem 3
4h30m31s
9.64 km/h
49
Endurance team Zaventem 1
5h09m11s
8.43 km/h
Rangschikking per categorie
Naam van de ploeg
Totale tijd
Gemiddelde snelheid
1
JOGGING PLUS / NEW BALANCE 1
2h43m48s
15.92 km/h
2
Tuinaanleg Heye
2h51m12s
15.23 km/h
3
Centrum Polskie - KSSSE Kostrzyn nad Odrą
2h51m48s
15.17 km/h
4
TraKKs team 1
2h56m39s
14.76 km/h
5
CACE TUNDE
2h57m29s
14.69 km/h
6
JOGGING PLUS / NEW BALANCE 2
3h07m35s
13.90 km/h
7
CACE ROISIN
3h09m34s
13.75 km/h
8
TraKKs team 16
3h13m10s
13.50 km/h
9
The Running Nation Club 1
3h16m25s
13.27 km/h
10
Solvay Brussels Triathlon - Urban Tri Sports 01
3h18m57s
13.10 km/h
11
CACE NATHALIE
3h20m54s
12.98 km/h
12
TraKKs team 4
3h25m29s
12.69 km/h
13
Nato Runners Team Anne
3h26m28s
12.63 km/h
14
Tractebel A
3h27m29s
12.56 km/h
15
CACE PAULINA
3h28m26s
12.51 km/h
16
Tractebel B
3h30m06s
12.41 km/h
17
AG RUNNING TEAM 1
3h30m38s
12.38 km/h
18
Pompiers Bruxelles 2
3h30m50s
12.37 km/h
19
SWIFT Dream Team
3h32m40s
12.26 km/h
20
TraKKs team 8
3h35m12s
12.11 km/h
21
TraKKs team 11
3h39m15s
11.89 km/h
22
Belfius 1
3h41m36s
11.76 km/h
23
AXA Souverain
3h44m49s
11.60 km/h
24
Solvay Brussels Triathlon - Urban Tri Sports 03
3h44m49s
11.60 km/h
25
GSK Fun club 2
3h46m40s
11.50 km/h
26
Pompiers Bruxelles 1
3h47m39s
11.45 km/h
27
CACE DOMINIQUE
3h48m27s
11.41 km/h
28
The Running Nation Club 2
3h50m26s
11.31 km/h
29
Suiss'Diplo
3h50m54s
11.29 km/h
30
ELIA ENGINEERING
3h51m41s
11.25 km/h
31
UCB Club
3h51m54s
11.24 km/h
32
TraKKs team 2
3h52m15s
11.22 km/h
33
TraKKs team 6
3h52m36s
11.21 km/h
34
TraKKs team 7
3h52m40s
11.20 km/h
35
TraKKs team 5
3h53m34s
11.16 km/h
36
Toyota Lunchtime Runners 1
3h54m15s
11.13 km/h
37
TraKKs team 9
3h54m39s
11.11 km/h
38
GSK Fun club 4
3h57m16s
10.99 km/h
39
ASTRID's Kenyan Team
3h58m14s
10.94 km/h
40
Tractebel C
3h58m18s
10.94 km/h
41
Aérotrain
4h00m13s
10.85 km/h
42
LES 5 ELEMENTS DE VIVAQUA
4h00m20s
10.85 km/h
43
SWIFT V
4h02m34s
10.75 km/h
44
Inergy Fuel
4h02m39s
10.74 km/h
45
GSK Fun club 1
4h02m41s
10.74 km/h
46
Nato Runners Team Christelle
4h03m59s
10.69 km/h
47
GSK Fun club 3
4h04m08s
10.68 km/h
48
TraKKs team 14
4h04m29s
10.66 km/h
49
VIVAQUA IT TEAM
4h06m22s
10.58 km/h
50
Johnson Controls - Team 1
4h08m21s
10.50 km/h
51
PUILAETCO DEWAAY
4h08m49s
10.48 km/h
52
SWIFT III
4h10m07s
10.42 km/h
53
AXA Mélie & Co
4h10m52s
10.39 km/h
54
AG REAL ESTATE
4h10m55s
10.39 km/h
55
Les amis d'AXA
4h11m38s
10.36 km/h
56
AG RUNNING TEAM 2
4h11m42s
10.36 km/h
57
TraKKs team 18
4h12m06s
10.34 km/h
58
ATMI_2
4h14m43s
10.23 km/h
59
Belfius 2
4h15m49s
10.19 km/h
60
AXA Top Regularity
4h16m38s
10.16 km/h
61
TraKKs team 20
4h16m53s
10.15 km/h
62
H2O2
4h17m30s
10.12 km/h
63
FM Team
4h17m39s
10.12 km/h
64
H2O
4h19m58s
10.03 km/h
65
TraKKs team 17
4h21m22s
9.97 km/h
66
WTCB 1
4h22m25s
9.93 km/h
67
Solvay Brussels Triathlon - Urban Tri Sports 02
4h24m22s
9.86 km/h
68
ATMI_1
4h24m51s
9.84 km/h
69
TraKKs team 12
4h30m19s
9.64 km/h
70
TraKKs team 13
4h30m21s
9.64 km/h
71
CACE RUDY
4h30m39s
9.63 km/h
72
Center for Creative Leadership
4h31m13s
9.61 km/h
73
SWIFT II
4h31m54s
9.59 km/h
74
ASTRID's Ethiopian Team
4h36m42s
9.42 km/h
75
TraKKs team 10
4h37m20s
9.40 km/h
76
Crazy Snails
4h40m20s
9.30 km/h
77
TraKKs team 15
4h40m53s
9.28 km/h
78
UCB Club 2
4h42m41s
9.22 km/h
79
TraKKs team 3
4h47m33s
9.07 km/h
80
SWIFT IV
4h48m30s
9.04 km/h
Rangschikking per categorie
Naam van de ploeg
Totale tijd
Gemiddelde snelheid
1
ATHÉNÉE ADOLPHE MAX 1
3h43m41s
11.65 km/h
2
HEFF 1
3h45m24s
11.57 km/h
3
NDCU
3h45m31s
11.56 km/h
4
HELB 1
3h46m08s
11.53 km/h
5
BSB3
3h50m42s
11.30 km/h
6
BSB1
3h53m05s
11.18 km/h
7
BSB2
3h54m48s
11.10 km/h
8
Ecole St Pie X Ottignies
4h00m33s
10.84 km/h
9
ATHÉNÉE ADOLPHE MAX 2
4h00m49s
10.83 km/h
10
ATHÉNÉE ADOLPHE MAX 4
4h02m15s
10.76 km/h
11
BSB8
4h02m49s
10.74 km/h
12
HEFF 3
4h18m27s
10.09 km/h
13
HEFF 2
4h19m55s
10.03 km/h
14
HEFF 4
4h20m56s
9.99 km/h
Rangschikking per categorie
Naam van de ploeg
Totale tijd
Gemiddelde snelheid
1
Brumachranwi
3h14m40s
13.39 km/h
2
Les 5 fantastiques
3h22m53s
12.85 km/h
3
La Franco-belge
3h32m03s
12.29 km/h
4
Flaaventich Running Team
3h33m36s
12.21 km/h
5
Centre Asty-Moulin
3h39m12s
11.89 km/h
6
Team Gilbert
3h41m11s
11.79 km/h
7
Rederien Breizh
3h47m05s
11.48 km/h
8
Babs Team
3h49m14s
11.37 km/h
9
Jet'plume 1
3h50m56s
11.29 km/h
10
One Small Step for Prader Willi
3h51m51s
11.24 km/h
11
The Dream Team
3h56m46s
11.01 km/h
12
Promenons nous dans les bois
3h57m03s
11.00 km/h
13
Les dégivrés
4h00m00s
10.86 km/h
14
COSMOS
4h01m53s
10.78 km/h
15
bomberos bxl
4h03m58s
10.69 km/h
16
Randlopers
4h05m57s
10.60 km/h
17
VC Tours
4h07m38s
10.53 km/h
18
The B43s
4h10m30s
10.41 km/h
19
Ermesinde
4h12m36s
10.32 km/h
20
les Magnum's
4h14m40s
10.24 km/h
21
Under pressure
4h15m15s
10.21 km/h
22
Road runners
4h16m00s
10.18 km/h
23
De vliegende Flamaings,de rollende stenen & Harry
4h17m11s
10.14 km/h
24
PMRT
4h20m26s
10.01 km/h
25
Les bibliothécaires givrés
4h20m48s
10.00 km/h
26
Dépassement non autorisé
4h30m56s
9.62 km/h
27
Jet'plume 2
4h30m59s
9.62 km/h
28
I GELATI
4h44m04s
9.18 km/h
29
Ceux qui n'ont pas dit non
4h47m59s
9.05 km/h
30
Terdelt & co
4h50m31s
8.97 km/h
31
Les tortues et les pépés
5h09m09s
8.43 km/h
32
CATCHAÏ
5h12m06s
8.35 km/h
Rangschikking per categorie
Naam van de ploeg
Totale tijd
Gemiddelde snelheid
1
EXCELSIOR A
1h45m31s
12.48 km/h
2
RIAAC JEUNES
1h45m43s
12.46 km/h
3
mini 1 nstt
1h46m01s
12.42 km/h
4
BSB7
1h47m04s
12.30 km/h
5
Les nageurs réunis
1h48m13s
12.17 km/h
6
Mini RCBT
1h48m54s
12.09 km/h
7
Les Lionceaux
1h53m57s
11.56 km/h
8
MiniTribe 1
1h56m49s
11.27 km/h
9
EXCELSIOR B
1h57m16s
11.23 km/h
10
ENJAMBEE MINI NOIRE
1h58m19s
11.13 km/h
11
BSB5
1h58m38s
11.10 km/h
12
mini 2 nstt
1h59m29s
11.02 km/h
13
OEH Miniemen
2h00m34s
10.92 km/h
14
BSB4
2h04m27s
10.58 km/h
15
BSB6
2h05m17s
10.51 km/h
16
EXCELSIOR C
2h05m41s
10.48 km/h
17
ATHÉNÉE ADOLPHE MAX A
2h07m28s
10.33 km/h
18
RIAAC JEUNES 2
2h07m29s
10.33 km/h
19
Jet'plume kids
2h07m48s
10.31 km/h
20
OEH Mixed
2h08m27s
10.25 km/h
21
OEH gemengd
2h08m28s
10.25 km/h
22
ATHÉNÉE ADOLPHE MAX B
2h11m02s
10.05 km/h
23
mini 3 nstt
2h14m38s
9.78 km/h
24
MYSTERE DIABLITO & COMP
2h14m43s
9.78 km/h
25
Pa-Tri-Jot KIDS
2h17m01s
9.61 km/h
26
CHAMPAGNAT Kids
2h23m12s
9.20 km/h
27
IPHS 2
2h25m02s
9.08 km/h
28
MiniTribe2
2h26m51s
8.97 km/h
29
IPHS 1
2h43m17s
8.07 km/h
30
IPHS 3
2h52m54s
7.62 km/h
31
IPHS 4
3h08m58s
6.97 km/h