Relais Givrés
De Relais Givrés
Opzet van de Relais Givrés
Rankings en categorieën
Parcours
Aflossingszone
Bevoorrading
Rugnummers en geschenkenzak
Ploegfoto
Medische hulp
Reglement
De Relais Frappés
De Mini-Relais Givrés
Opzet van de Mini RG
Parcours
Aflossingszone
Bevoorrading
Rugnummers en geschenkenzak
Ploegfoto
Medische hulp
Reglement
De Kids Givrés
Algemene informatie
Programma
Wegbeschrijving
Parking
Kleedkamers
Toilet
Plattegrond
Inschrijvingen
Hoe zich inschrijven ?
Inschrijvingen
Betalen
De inschrijving wijzigen
Annulering
Contact
Neem contact
Algemene informaties
Verloren voorwerpen
Ons helpen
Uw mening
De "Lendemains De La Veille"
Onze vrienden, onze partners
Media
Photos 2023
Photos 2020
Photos 2019
Photos 2018
Foto's
Filmpjes
Presse
Sorry, but Javascript is not enabled in your browser!
Les Relais Givrés
Home
Zich inschrijven
Inschrijvingslijst
Uitslagen
Photos
Newsletter
Ons helpen
Rangschikking LIVE
Home
Algemene rangschikking
Algemene rangschikking
Filter:
Editie:
2024
2023
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
Relais Givrés
Mini-Relais Givrés
Rangschikking
Rugnummer
Naam van de ploeg
Totale tijd
Gemiddelde snelheid
Categorie
1
1
JOGGING PLUS 1
2h38m37s
16.64 km/h
Bedrijf
2
194
CENTRUM POLSKIE Ignacy Jan Paderewski
2h40m00s
16.50 km/h
Bedrijf
3
7
Training 7 - Dream Team
2h43m54s
16.11 km/h
Jogging club
4
193
Training 7 - Golden Team
2h46m25s
15.86 km/h
Jogging club
5
232
Speedx Tri Team
2h47m48s
15.73 km/h
Triatlon club
6
152
urban tri team 1
2h48m04s
15.71 km/h
Triatlon club
7
205
JOGGING PLUS 2
2h50m17s
15.50 km/h
Bedrijf
8
133
CEPAL Zaïna
2h50m24s
15.49 km/h
Jogging club
9
264
TraKKs Team 1
2h51m04s
15.43 km/h
Bedrijf
10
253
TeamTBB 1
2h51m50s
15.36 km/h
Triatlon club
11
160
RCBT1
2h52m53s
15.27 km/h
Triatlon club
12
127
CEPAL Angélique
2h52m58s
15.26 km/h
Jogging club
13
263
Une putain d'équipe
2h53m32s
15.21 km/h
Jogging club
14
34
CACE PAULINA
2h57m46s
14.85 km/h
Jogging club
15
60
Aïnoa
2h58m29s
14.79 km/h
Andere
16
206
Sportivamente Bruxelles 1
2h59m03s
14.74 km/h
Jogging club
17
190
TEAM SKINFIT LIEGE II
3h00m09s
14.65 km/h
Bedrijf
18
35
CACE AN
3h00m47s
14.60 km/h
Jogging club
19
195
TRIBE 1
3h01m02s
14.58 km/h
Triatlon club
20
100
TCBM
3h02m03s
14.50 km/h
Triatlon club
21
254
TeamTBB 2
3h02m23s
14.48 km/h
Triatlon club
22
132
CEPAL Sandra
3h03m13s
14.41 km/h
Jogging club
23
153
urban tri team 2
3h03m27s
14.39 km/h
Triatlon club
24
188
P8
3h04m03s
14.34 km/h
Triatlon club
25
64
BAV 4
3h04m09s
14.34 km/h
Jogging club
26
240
Triathlon OTAN 1
3h04m12s
14.33 km/h
Triatlon club
27
220
U5
3h05m08s
14.26 km/h
Jogging club
28
54
ETC1
3h05m17s
14.25 km/h
Triatlon club
29
126
CEPAL Amélie
3h05m45s
14.21 km/h
Jogging club
30
145
SWIFT Young&Fast
3h06m18s
14.17 km/h
Bedrijf
31
144
SWIFT One
3h06m56s
14.12 km/h
Bedrijf
32
69
Stoffio 2014 : 7 âne est là !
3h07m15s
14.10 km/h
Andere
33
17
Triath 1
3h07m21s
14.09 km/h
Triatlon club
34
29
BTC1
3h09m06s
13.96 km/h
Triatlon club
35
36
CACE ROISIN
3h09m44s
13.91 km/h
Jogging club
36
242
Triathlon OTAN 3
3h09m56s
13.90 km/h
Triatlon club
37
241
Triathlon OTAN 2
3h10m32s
13.86 km/h
Triatlon club
38
154
urban tri sports
3h10m59s
13.82 km/h
Triatlon club
39
45
Hum d'Ombrage Boys
3h12m34s
13.71 km/h
Andere
40
172
Les Frappés
3h14m05s
13.60 km/h
Triatlon club
41
207
Sportivamente Bruxelles 2
3h14m07s
13.60 km/h
Jogging club
42
107
RCB1
3h14m34s
13.57 km/h
Jogging club
43
162
RCBT3
3h14m42s
13.56 km/h
Triatlon club
44
125
Kapucienenlopers
3h15m23s
13.51 km/h
Jogging club
45
192
Training 7 - Happy Team
3h16m19s
13.45 km/h
Jogging club
46
201
The Running Nation Club 1
3h17m42s
13.35 km/h
Bedrijf
47
55
ETC2
3h17m50s
13.34 km/h
Triatlon club
48
161
RCBT2
3h18m06s
13.33 km/h
Triatlon club
49
74
MYSTERE CHATELET
3h18m16s
13.32 km/h
Jogging club
50
79
Kuristo B
3h20m15s
13.18 km/h
Jogging club
51
37
CACE VILIJA
3h21m00s
13.13 km/h
Jogging club
52
231
Les citrons brainois
3h21m12s
13.12 km/h
Jogging club
53
73
MYSTERE BOUSVAL
3h21m15s
13.12 km/h
Jogging club
54
163
RCBT4
3h22m02s
13.07 km/h
Triatlon club
55
150
OXYGENE TRIATHLON
3h22m17s
13.05 km/h
Triatlon club
56
75
RIAAC
3h22m20s
13.05 km/h
Jogging club
57
178
JOGGANS - BLUE
3h22m37s
13.03 km/h
Jogging club
58
149
Solvay Brussels 03
3h22m45s
13.02 km/h
Bedrijf
59
44
La tortue et ses lièvres
3h22m47s
13.02 km/h
Andere
60
103
The TME Gallics
3h23m31s
12.97 km/h
Bedrijf
61
84
Kuristo G
3h23m49s
12.95 km/h
Jogging club
62
38
CACE DOMINIQUE
3h24m34s
12.91 km/h
Jogging club
63
243
Triathlon OTAN 4
3h24m46s
12.89 km/h
Triatlon club
64
186
Kennedy
3h25m12s
12.87 km/h
Andere
65
244
Triathlon OTAN 5
3h25m28s
12.85 km/h
Triatlon club
66
78
Kuristo A
3h25m30s
12.85 km/h
Jogging club
67
245
Triathlon OTAN 6
3h25m45s
12.83 km/h
Triatlon club
68
62
BAV2
3h25m50s
12.83 km/h
Jogging club
69
248
Triathlon OTAN 9
3h26m05s
12.81 km/h
Triatlon club
70
50
H3O 1
3h26m23s
12.79 km/h
Triatlon club
71
212
RIWA 1
3h26m35s
12.78 km/h
Jogging club
72
273
TraKKs Team 10
3h26m59s
12.75 km/h
Bedrijf
73
128
CEPAL Estelle
3h27m01s
12.75 km/h
Jogging club
74
18
Triath 2
3h27m05s
12.75 km/h
Triatlon club
75
131
CEPAL Myriam
3h27m15s
12.74 km/h
Jogging club
76
271
TraKKs Team 8
3h27m43s
12.71 km/h
Bedrijf
77
191
TEAM SKINFIT Liège I
3h28m01s
12.69 km/h
Bedrijf
78
257
La Franco-belge
3h28m38s
12.65 km/h
Andere
79
85
Kuristo H
3h28m47s
12.64 km/h
Jogging club
80
27
Beat Route Runners
3h29m25s
12.61 km/h
Jogging club
81
143
SWIFT Dream Team
3h29m40s
12.59 km/h
Bedrijf
82
13
enjambee aqua blue
3h29m57s
12.57 km/h
Jogging club
83
129
CEPAL Julie
3h30m54s
12.52 km/h
Jogging club
84
4
ATHÉNÉE ADOLPHE MAX 1
3h31m35s
12.48 km/h
School
85
76
Choc(o) Team
3h31m44s
12.47 km/h
Andere
86
247
Triathlon OTAN 8
3h32m37s
12.42 km/h
Triatlon club
87
31
BTC2
3h32m39s
12.41 km/h
Triatlon club
88
165
RCBT6
3h32m46s
12.41 km/h
Triatlon club
89
39
CACE KATE
3h32m49s
12.41 km/h
Jogging club
90
270
TraKKs Team 7
3h32m57s
12.40 km/h
Bedrijf
91
246
Triathlon OTAN 7
3h33m49s
12.35 km/h
Triatlon club
92
280
ELIA
3h34m22s
12.32 km/h
Bedrijf
93
189
P8 2
3h34m43s
12.30 km/h
Triatlon club
94
182
JOGGANS - TURBO
3h36m08s
12.21 km/h
Jogging club
95
108
RCB TRAIL 2
3h36m16s
12.21 km/h
Jogging club
96
164
RCBT5
3h36m21s
12.20 km/h
Triatlon club
97
91
GANT 1
3h36m57s
12.17 km/h
Triatlon club
98
83
Kuristo F
3h37m01s
12.16 km/h
Jogging club
99
21
Meelopers Meise 1
3h37m19s
12.15 km/h
Jogging club
100
86
RCNamur 1
3h38m00s
12.11 km/h
Jogging club
101
166
RCBT 7
3h38m31s
12.08 km/h
Triatlon club
102
185
PUILAETCO DEWAAY
3h38m48s
12.07 km/h
Bedrijf
103
51
H3O 2
3h38m51s
12.06 km/h
Triatlon club
104
234
HEFF 1
3h39m30s
12.03 km/h
School
105
179
JOGGANS - SUPER
3h39m32s
12.03 km/h
Jogging club
106
159
RCBT8
3h39m38s
12.02 km/h
Triatlon club
107
5
ATHÉNÉE ADOLPHE MAX 2
3h39m42s
12.02 km/h
School
108
249
Triathlon OTAN 10
3h40m47s
11.96 km/h
Triatlon club
109
284
NDCU 1
3h40m55s
11.95 km/h
School
110
196
TRIBE 2
3h41m35s
11.91 km/h
Triatlon club
111
20
Triath 4
3h41m48s
11.90 km/h
Triatlon club
112
209
Sportivamente Bruxelles 3
3h41m53s
11.90 km/h
Jogging club
113
23
Bank Degroof Runners
3h42m58s
11.84 km/h
Bedrijf
114
236
BSB2
3h43m01s
11.84 km/h
School
115
134
les pottes
3h43m29s
11.81 km/h
Jogging club
116
33
BTC3
3h43m36s
11.81 km/h
Triatlon club
117
56
ETC3
3h44m07s
11.78 km/h
Triatlon club
118
235
BSB1
3h44m16s
11.77 km/h
School
119
93
GANT 3
3h44m21s
11.77 km/h
Triatlon club
120
255
TeamTBB 3
3h44m27s
11.76 km/h
Triatlon club
121
261
Coaching Zone 4
3h44m28s
11.76 km/h
Bedrijf
122
110
RCB4
3h44m45s
11.75 km/h
Jogging club
123
49
Cosmos Forever Young
3h44m50s
11.74 km/h
Andere
124
226
RONVAU Ste Laetitia
3h44m55s
11.74 km/h
Jogging club
125
114
Patrijot A
3h44m57s
11.74 km/h
Triatlon club
126
92
GANT 2
3h45m30s
11.71 km/h
Triatlon club
127
171
Toyota R&D
3h46m17s
11.67 km/h
Bedrijf
128
52
H3O 3
3h46m24s
11.66 km/h
Triatlon club
129
233
De koffiebonen
3h46m59s
11.63 km/h
Jogging club
130
221
Samensemble
3h47m00s
11.63 km/h
Andere
131
72
MYSTERE DINANT
3h47m16s
11.62 km/h
Jogging club
132
122
JCPMF MC SAINT-MICHEL 6
3h47m49s
11.59 km/h
Andere
133
61
BAV 1
3h47m54s
11.58 km/h
Jogging club
134
98
Brussels Dragons
3h49m08s
11.52 km/h
Andere
135
14
enjambee turquoise
3h49m35s
11.50 km/h
Jogging club
136
151
OXYGENE TRIATHLON 2
3h49m41s
11.49 km/h
Triatlon club
137
187
Trois frères sans les levrettes
3h49m52s
11.48 km/h
Jogging club
138
250
Triathlon OTAN 11
3h49m59s
11.48 km/h
Triatlon club
139
269
TraKKs Team 6
3h50m00s
11.48 km/h
Bedrijf
140
94
Running Team 11.11.11
3h50m03s
11.48 km/h
Andere
141
42
DSEC
3h50m07s
11.47 km/h
Bedrijf
142
46
Les Turlusiphons
3h50m11s
11.47 km/h
Andere
143
210
Wééééé
3h50m12s
11.47 km/h
Andere
144
24
Oempa Loempa's
3h50m24s
11.46 km/h
Andere
145
222
SWIFT Freestyle
3h50m37s
11.45 km/h
Bedrijf
146
22
Meelopers Meise 2
3h50m42s
11.44 km/h
Jogging club
147
208
Sportivamente Bruxelles 4
3h50m53s
11.43 km/h
Jogging club
148
130
CEPAL Karin
3h51m02s
11.43 km/h
Jogging club
149
228
RONVAU Ste Marthe
3h51m28s
11.41 km/h
Jogging club
150
97
Hélo et les glaçons
3h51m49s
11.39 km/h
Andere
151
58
ETC5
3h52m09s
11.37 km/h
Triatlon club
152
229
RONVAU Ste Marie-Paule
3h52m15s
11.37 km/h
Jogging club
153
141
SWIFT Turbo
3h52m23s
11.36 km/h
Bedrijf
154
181
JOGGANS - TACOT
3h52m27s
11.36 km/h
Jogging club
155
175
VIVAQUA-HOME
3h52m29s
11.36 km/h
Bedrijf
156
71
MYSTERE LOUETTE ST PIERRE
3h52m43s
11.34 km/h
Jogging club
157
96
AXA TEAM 2
3h53m42s
11.30 km/h
Bedrijf
158
223
RONVAU Ste Michèle
3h53m56s
11.29 km/h
Jogging club
159
277
HEFF 2
3h54m00s
11.28 km/h
School
160
148
Solvay Brussels 02
3h54m24s
11.26 km/h
Bedrijf
161
109
RCB3
3h54m25s
11.26 km/h
Jogging club
162
146
Swift Les Givrés
3h54m31s
11.26 km/h
Bedrijf
163
63
BAV3
3h54m34s
11.25 km/h
Jogging club
164
272
TraKKs Team 9
3h55m01s
11.23 km/h
Bedrijf
165
176
LES VIVAQUA GIVRES
3h55m08s
11.23 km/h
Bedrijf
166
259
Coaching Zone 2
3h55m11s
11.23 km/h
Bedrijf
167
95
AXA TEAM 1
3h55m29s
11.21 km/h
Bedrijf
168
82
Kuristo E
3h55m30s
11.21 km/h
Jogging club
169
70
MYSTERE EVREHAIILLES
3h55m56s
11.19 km/h
Jogging club
170
169
Tractebel Engineering 1
3h55m57s
11.19 km/h
Bedrijf
171
278
HEFF 3
3h56m13s
11.18 km/h
School
172
53
UAC
3h56m15s
11.17 km/h
Jogging club
173
268
TraKKs Team 5
3h57m06s
11.13 km/h
Bedrijf
174
219
BWEEG
3h57m21s
11.12 km/h
Andere
175
139
SWIFT Run 4 Fun
3h57m27s
11.12 km/h
Bedrijf
176
8
Je cours à Incourt 1
3h57m50s
11.10 km/h
Jogging club
177
80
Kuristo C
3h58m08s
11.09 km/h
Jogging club
178
155
urban tri Team girls
3h58m22s
11.08 km/h
Triatlon club
179
89
INCC-NICC
3h59m29s
11.02 km/h
Bedrijf
180
104
TiMaGerThoKa
3h59m41s
11.01 km/h
Andere
181
279
HEFF 4
3h59m46s
11.01 km/h
School
182
147
Solvay Brussels 01
4h00m20s
10.98 km/h
Bedrijf
183
177
Les Mens Mala
4h00m23s
10.98 km/h
Bedrijf
184
173
LES 5 ELEMENTS DE VIVAQUA
4h00m37s
10.97 km/h
Bedrijf
185
180
JOGGANS - DIESEL
4h00m55s
10.96 km/h
Jogging club
186
90
Inergy SCR
4h01m36s
10.93 km/h
Bedrijf
187
266
TraKKs Team 3
4h02m04s
10.91 km/h
Bedrijf
188
158
ING for fun
4h02m41s
10.88 km/h
Andere
189
121
JCPMF MC SAINT-MICHEL 5
4h02m56s
10.87 km/h
Andere
190
105
CATWOMEN ONE
4h03m19s
10.85 km/h
Andere
191
65
BAV5
4h03m29s
10.84 km/h
Jogging club
192
119
JCPMF MC SAINT-MICHEL 3
4h04m29s
10.80 km/h
Andere
193
106
CATWOMEN TWO
4h05m53s
10.74 km/h
Andere
194
281
RIAAC Run for Fun I
4h06m00s
10.73 km/h
Jogging club
195
43
SteJeNiMaPa
4h06m02s
10.73 km/h
Andere
196
32
BTC4
4h06m25s
10.71 km/h
Triatlon club
197
197
TRIBE 3
4h06m32s
10.71 km/h
Triatlon club
198
25
Jet'plume 1
4h06m47s
10.70 km/h
Andere
199
262
Les Lentmaissurs
4h06m50s
10.70 km/h
Andere
200
10
Je cours à Incourt 3
4h06m58s
10.69 km/h
Jogging club
201
174
VIVAQUA RELAX
4h07m04s
10.69 km/h
Bedrijf
202
211
De vliegende Flamaings,de rollende stenen & Harry
4h07m29s
10.67 km/h
Andere
203
213
RIWA 2
4h07m44s
10.66 km/h
Jogging club
204
142
SWIFT ALLIANCE
4h08m08s
10.64 km/h
Jogging club
205
274
TraKKs Team 11
4h08m33s
10.62 km/h
Bedrijf
206
136
SWIFT Charlie & his angels
4h08m53s
10.61 km/h
Bedrijf
207
267
TraKKs Team 4
4h09m01s
10.60 km/h
Bedrijf
208
15
enjambee noire
4h09m03s
10.60 km/h
Jogging club
209
202
The Running Nation Club 2
4h09m11s
10.59 km/h
Bedrijf
210
170
Tractebel Engineering 2
4h09m25s
10.58 km/h
Bedrijf
211
57
ETC4
4h09m39s
10.57 km/h
Triatlon club
212
2
Belfius
4h09m43s
10.57 km/h
Jogging club
213
156
H2O
4h09m53s
10.56 km/h
Bedrijf
214
68
bpositive!
4h10m06s
10.56 km/h
Bedrijf
215
251
Triathlon OTAN 12
4h10m32s
10.54 km/h
Triatlon club
216
140
SWIFT Flying Snails
4h10m48s
10.53 km/h
Bedrijf
217
260
Coaching Zone 3
4h11m37s
10.49 km/h
Bedrijf
218
40
CACE VERA
4h12m10s
10.47 km/h
Jogging club
219
28
Co and co
4h12m18s
10.46 km/h
Triatlon club
220
115
Patrijot B
4h13m23s
10.42 km/h
Triatlon club
221
124
FAST and FURIOUS
4h13m25s
10.42 km/h
Andere
222
200
Joseph's Team 1 - FCHA
4h13m54s
10.40 km/h
Jogging club
223
258
Coaching Zone 1
4h14m07s
10.39 km/h
Bedrijf
224
113
Oetingse vrienden
4h15m19s
10.34 km/h
Jogging club
225
116
Dépassement non autorisé
4h16m11s
10.31 km/h
Andere
226
204
Be Happy
4h16m51s
10.28 km/h
Andere
227
87
RCNamur 2
4h17m41s
10.25 km/h
Jogging club
228
88
RCNteamLibois
4h18m24s
10.22 km/h
Jogging club
229
224
RONVAU Ste Isabelle
4h18m51s
10.20 km/h
Jogging club
230
26
Jet'plume 2
4h21m04s
10.11 km/h
Andere
231
252
RIAAC les lapins
4h21m30s
10.10 km/h
Jogging club
232
214
RIWA 3
4h21m41s
10.09 km/h
Jogging club
233
9
Je cours à Incourt 2
4h21m50s
10.08 km/h
Jogging club
234
157
WTDT-ladies
4h22m03s
10.07 km/h
Triatlon club
235
3
RCNFlaw In Team
4h23m54s
10.00 km/h
Jogging club
236
101
Run Hello Run
4h24m03s
10.00 km/h
Bedrijf
237
111
RCB5
4h24m27s
9.98 km/h
Jogging club
238
168
BIGBEN PXCAG
4h25m00s
9.96 km/h
Bedrijf
239
6
Lewifi
4h25m02s
9.96 km/h
Andere
240
77
Berlinus Nord
4h25m09s
9.96 km/h
Jogging club
241
59
ETC6
4h26m17s
9.91 km/h
Triatlon club
242
283
RIAAC Run for Fun III
4h27m08s
9.88 km/h
Jogging club
243
102
Hello in Progress
4h27m14s
9.88 km/h
Bedrijf
244
218
les méconnus
4h28m13s
9.84 km/h
Andere
245
123
JCPMF MC SAINT-MICHEL 7
4h28m25s
9.84 km/h
Andere
246
47
ATHÉNÉE ADOLPHE MAX 3
4h28m28s
9.83 km/h
School
247
16
enjambee bleu
4h29m24s
9.80 km/h
Jogging club
248
203
Oscar et ses dames en rose
4h29m42s
9.79 km/h
Andere
249
227
Ronvau Ste Marylène
4h30m27s
9.76 km/h
Jogging club
250
120
JCPMF MC SAINT-MICHEL 4
4h32m44s
9.68 km/h
Andere
251
167
BIGBEN VGMRD
4h33m11s
9.66 km/h
Bedrijf
252
19
Triath 3
4h33m40s
9.65 km/h
Triatlon club
253
138
SWIFT - Les Prunes
4h34m09s
9.63 km/h
Bedrijf
254
282
RIAAC Run for Fun II
4h35m42s
9.58 km/h
Jogging club
255
183
JOGGANS - COOL
4h36m25s
9.55 km/h
Jogging club
256
11
enjambee blanche
4h37m21s
9.52 km/h
Jogging club
257
265
TraKKs Team 2
4h39m52s
9.43 km/h
Bedrijf
258
99
Les As du Placard
4h39m54s
9.43 km/h
Bedrijf
259
137
SWIFT top 5
4h43m12s
9.32 km/h
Bedrijf
260
66
Étrangers Danger
4h43m23s
9.32 km/h
Andere
261
215
ETE pas réveillée!!! mais tu cours en robe de nuit
4h45m47s
9.24 km/h
Jogging club
262
216
ETE pas fatigué??? ON N'EST PAS FATIGUÉ!!!
4h45m47s
9.24 km/h
Jogging club
263
217
ETE encore en pyjama...et t'as pas honte??
4h45m48s
9.24 km/h
Jogging club
264
225
RONVAU Ste Mérédith
4h48m24s
9.15 km/h
Jogging club
265
81
Kuristo D
4h49m23s
9.12 km/h
Jogging club
266
117
JCPMF MC SAINT-MICHEL 1
4h50m39s
9.08 km/h
Andere
267
135
Team UCB
4h52m42s
9.02 km/h
Bedrijf
268
184
PUILAETCO DEWAAY
4h55m24s
8.94 km/h
Bedrijf
269
112
RCB6
5h17m03s
8.33 km/h
Jogging club
Rangschikking
Rugnummer
Naam van de ploeg
Totale tijd
Gemiddelde snelheid
Categorie
1
310
RIAAC'S DREAM TEAM
1h32m21s
14.29 km/h
Mini-Relais Givrés
2
316
RCBT Team 11-13 Equipe 2
1h35m06s
13.88 km/h
Mini-Relais Givrés
3
304
Les Lionceaux
1h35m43s
13.79 km/h
Mini-Relais Givrés
4
309
ATHÉNÉE ADOLPHE MAX A
1h37m05s
13.60 km/h
Mini-Relais Givrés
5
336
NSTT1
1h37m41s
13.51 km/h
Mini-Relais Givrés
6
306
RCAS 1 (Royal club athlétisme de Schaerbeek)
1h39m05s
13.32 km/h
Mini-Relais Givrés
7
313
EXCELSIOR B
1h41m20s
13.03 km/h
Mini-Relais Givrés
8
337
NSTT2
1h41m51s
12.96 km/h
Mini-Relais Givrés
9
311
RIAAC'S TEAM OF THE STARS
1h43m13s
12.79 km/h
Mini-Relais Givrés
10
320
MINI TRIBE 1
1h43m59s
12.69 km/h
Mini-Relais Givrés
11
301
EXCELSIOR A
1h44m03s
12.69 km/h
Mini-Relais Givrés
12
315
RCBT Team 11-13 Equipe 1
1h45m35s
12.50 km/h
Mini-Relais Givrés
13
323
BSB6
1h45m52s
12.47 km/h
Mini-Relais Givrés
14
312
Patrijot Jeugd A
1h45m57s
12.46 km/h
Mini-Relais Givrés
15
338
NSTT3
1h46m51s
12.35 km/h
Mini-Relais Givrés
16
314
EXCELSIOR C
1h47m06s
12.32 km/h
Mini-Relais Givrés
17
325
RCBT Team 11-13 Equipe 3
1h49m46s
12.03 km/h
Mini-Relais Givrés
18
324
BSB7
1h52m57s
11.69 km/h
Mini-Relais Givrés
19
317
MYSTERE DIABOLITO
1h54m57s
11.48 km/h
Mini-Relais Givrés
20
307
RCAS 2 (Royal Club Athlétisme de Schaerbeek)
1h56m46s
11.30 km/h
Mini-Relais Givrés
21
326
Tri Otan mini 1
1h57m40s
11.22 km/h
Mini-Relais Givrés
22
322
BSB5
1h58m50s
11.11 km/h
Mini-Relais Givrés
23
308
RCAS 3 (Royal Club Athlétisme de Schaerbeek)
1h58m56s
11.10 km/h
Mini-Relais Givrés
24
302
enjambee bleu marine
2h01m23s
10.87 km/h
Mini-Relais Givrés
25
335
MINI TRIBE 3
2h03m23s
10.70 km/h
Mini-Relais Givrés
26
303
ATHÉNÉE ADOLPHE MAX B
2h04m19s
10.62 km/h
Mini-Relais Givrés
27
305
Sainte Famille
2h04m34s
10.60 km/h
Mini-Relais Givrés
28
327
IPHS 1
2h05m41s
10.50 km/h
Mini-Relais Givrés
29
318
MYSTERE BITGE?BACJ
2h05m47s
10.49 km/h
Mini-Relais Givrés
30
331
IPHS 5
2h15m06s
9.77 km/h
Mini-Relais Givrés
31
321
MINI TRIBE 2
2h17m40s
9.59 km/h
Mini-Relais Givrés
32
329
IPHS 3
2h23m17s
9.21 km/h
Mini-Relais Givrés
33
319
Patrijot Jeugd B
2h28m32s
8.89 km/h
Mini-Relais Givrés
34
334
Tri Otan mini 2
2h31m07s
8.73 km/h
Mini-Relais Givrés
35
333
Ecole Primaire de Heembeek - 2
2h31m50s
8.69 km/h
Mini-Relais Givrés
36
328
IPHS 2
2h31m53s
8.69 km/h
Mini-Relais Givrés
37
332
Ecole Primaire de Heembeek - 1
2h32m03s
8.68 km/h
Mini-Relais Givrés
38
330
IPHS 4
2h38m29s
8.33 km/h
Mini-Relais Givrés